Přípravka - první jarní turnaj - velká pochvala za předvedený výkon

Ve středu 21.4. zahajujeme sérii čtyř jarních turnajů přípravek Třebše, Stěžer, Jaroměře a Černilova. V již tradičních turnajích získávali první zápasové zkušenosti mnozí borci kteří v současné době patří ve svých věkových kategoriích k oporám nejen černilovských týmů  např. Láďa Kundrt, Lukáš Daněk, Hynek Horák, Martin Flégl, Štěpán Jukl .....

První turnaj pořádá Sokol Třebeš se začátkem v 16.30. Sraz hráčů je v 15.30 u kabin nebo v 16.00 přímo na hřišti v Třebši. Ti co pojedou přímo, prosím dejte vědět, ať nečekáme. V úterý na tréninku by bylo dobré domluvit se, jak si sesedáte do aut.

Hráči si vezmou tradiční vybavení - kopačky, chrániče, gumičky na stulpny, nepromokavou bundu pro případ špatného počasí, pití, případně  lehkou svačinku nebo pišingr. V případě onemocnění prosím o včasnou omluvu.

Rodiče si vezmou shovívavost k výkonům svých dětí (teprve se fotbal učí), případně fotoaparáty ke zdokumentování prvních fotbalových kroků přípravky.

A jak jsme dopadli?

Nakonec nedorazili pro velkou marodku borci z Jaroměře a tak jsem odehráli dva zápasy. V nevlídném počasí srdnatě bojovala tako sestava:

v brance se střídali Náťa Rejnková a Dominik Hroneš, dále hráli Dan Haft, Martin Kadaník, Míša Hovorka, Míša Palma, David Hrdina, Dominik Zídka, Ondra Brož, Ondra Havelka a Jirka Slezák.

Výsledky nejsou důležité, ale pro statistiku - první zápas se Stěžery skončil remízou 2 : 2, v druhém jsme porazili Třebeš 3 : 2. Náťa a Dominik Hroneš potvrdili svoji zápasovou zkušenost  pokud se naučí řešit závary razantním odkopem, jejich přínos pro tým bude ještě větší. Svým způsobem "mazáci" Dan a David mají výborný tah na bránu soupeře, potřebujeme dopilovat lepší zakončení. Z benjamínků se prezentoval výborně Míša Palma. Ostatní se zatím rozkoukávají, ale každý zápas je pro naše borce výbornou školou. Doufám, že přítomní rodiče nečekali, že jejich děti po čtyřech trénincích budou na hřišti lítat od branky k brance. Jejich čas rozhodně přijde.

Takže velká pochvala za reprezentaci černilovské kopané. Pokud se uzdraví Honza Lankaš a Lukáš Farkaš, budeme v příštím turnaji za čtrnáct dní ve Stěžerách ještě silnější.