Přípravka - : třetí jarní turnaj

Asi se stane tradicí, že prší jednou za 14 dní a vždy v den, kdy má přípravka turnaj. Po dohodě s ostatními týmy jsem se rozhodli, že poručíme větru dešti a turnaj bude !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  - a poručili, viz níže.

Ve úterý 19.5. odehrajeme třetí ze čtyř turnajů. Sraz v 15.30 před kabinami u hasičské zbrojnice. Ti co pojedou přímo (prosím dát vědět, ať nečekáme) v Jaroměři v 16.10. Na prvním kruháku od Josefova doprava, na druhém před náměstím rovně a  na třetím doleva směr Dvůr Králové. Po 100-200 metrech vlevo je hřiště, před ním prostor na parkování.

Hráči si vezmou tradiční vybavení - kopačky, chrániče, gumičky na stulpny, nepromokavou bundu pro případ špatného počasí, pití, případně  lehkou svačninku nebo pišingr. V případě onemocnění prosím o včasnou omluvu.

V nominaci: Matěj Obzina, Vojtěch a Michal Hovorkovi, Tomáš Drešer, Klára a Lenka Kosinovy, Matěj Urban, Natálie Rejnková, Jan Lankaš, Jan Horák, Lukáš Farkaš, Roman Morávek, David Jaroš.

A jak jsme dopadli:

První zápas s Jaroměří jsme tradičně nebyli horší, ale tradičně jsem prohráli tentokrát 1 : 3. První poločas jsme prospali, ale druhý poločas i další zápasy byly z naší strany naštěstí dobré. Potěšila výhra v druhém zápase s Třebší 2 : 1. V posledním zápase proti Stěžerům (jejiž hráči oproti minulým turnajům poněkud vyrostli) jsme uhájili bezbrankovou remízu. V tomto zápase se již projevil úbytek sil, ale celé vystoupení ve třetím turnaji je nutné hodnotit pozitivně.

Gólově se prosadil dvakrát Matěj Urban a jednou David Jaroš.

Premiéru v zápasech si úspěšně odbyl Roman Morávek, tradičně spolehlivý výkon podali Vojta Hovorka a Klára Kosinová. Stoupající výkonností se prezentují Lenka Kosinová, Honza Lankaš a Matěj Urban. V útočné fázi se můžeme spolehnout na stabilní výkony Davida Jaroše.

Koukam, ze mate "tam

Koukam, ze mate "tam nahore" opravdu hodne silne konexe, protoze pocasi ted je vskutku luxusni.