Přípravka - : ukončení podzimní sezóny

Díky vydařenému počasí jsme venkovní sezónu protáhli až do 11. listopadu, kdy byl poslední trénink. Do konce roku si dáme pauzu a první trénink bude až po novém roce pravděpodobně v úterý 7.1. od 16.30 do 18.00 hodin. Pro jistotu mrkněte začátkem roku na web nebo si zavolejte.

Jinak podzimní část sezóny hodnotím velice kladně. Hráči kteří začali trénovat již v loňské sezóně ukázali velký pokrok, proto jsme si letos mohli dovolit sehrát přípravné zápasy již na podzim. Chtěl bych postupně na jaře po domluvě se Slávkem Horákem a Viktorem Kadaníkem dávat příležitost v mistrovských zápasech těm nejšikovnějším, ale zároveň i nejpilnějším hráčům i hráčkám.

Na podzim nastoupili i někteří noví, z nich především Filip Turb má předpoklad rychle dohnat rok o který začal s fotbalem později. Není však sám, ale je třeba aby rodiče pokud své dítě přihlásí na fotbal, dodržovali v rámci možností pravidelnost docházky a fotbalově se věnovali svým dětem i mimo tréninkový proces.

Celkem se jeví tento ročník přípravky velmi nadějně a i spolupráce s rodiči je na velmi dobré úrovni. Chtěl bych všem poděkovat a popřát dětem i rodičům krásné prožití konce roku (hodně pohybových aktivit) a těším se na setkání v roce novém.