Přípravka: zápas s Předměřicemi 0 : 1

V neděli po skončení zápasů mladších elévů má přípravka první zápas. Stejně jako na podzim se utká s přípravkou Předměřic. Sraz je v 11.15 na hřišti. Můžete samozřejmě přijít i dříve a podívat se jak si povedou naši borci proti Novému Hradci a Slávii (začátek dvojzápasu je v 10.00). Každý hráč by měl mít kopačky, chrániče, gumičky na stulpny, pití. Vzhledem k nemoci Honzy Lankaše a nejisté účasti Míši Hovorky prosím všechny zdravé o účast.

A jak jsme hráli ?

Takže kromě nemocných Honzy a Míši dorazili všichni borci. Jelikož i soupeř si vypomohl hráči z mladších elévů, doplnili náš kádr David Jaroš v brance, Dominik Hroneš na stoperu a Matěj Urban v záloze. V útoku bylo znát, že David Hrdina a Lukáš Farkaš mají již něco odtrénováno i odehráno. Z nováčků se uvedl výborně Míša Palma, ale i ostatní na hřišti vypadali dobře a "nehledali čtyřlístky". Výsledek pro mě není důležitý, hlavní je dobrý pocit i z borců, kteří mají za sebou pouze pár tréninků.