Probluz B - Černilov B 0:5

KDY: sobota 2.11. 2014 od 14 hod
hřiště v Probluzi - 9.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: AFK Probluz B- FK Černilov B  0:5 (0:4)

Branky:  3x Havlas 1x M.Ježek a Obzina

Rozhodčí:  Čožík    Karty: hodně :-)

Sestava: Voltr Lukáš - Jelen, Benák, Voltr Michael, Hlaváč -Obzina (66 Dolejší) , Bouchal, Matoušek, Jan Nápravník (60 Holeček)  - M.Ježek (46 Imlauf), Havlas

Po patnácti minutách bylo rozhodnuto. Nejdřív se z dálky trefil M.Ježek a pak tříkrát dorážel akce Havlas (nahlášeny dvě asistence Nápravníka). Domácí působili bezradně, ale po změně stran už se občas o něco pokusili. Už jsme nebyli ve hře tak zodpovědní, ale šance byly: (Imlauf hlavička, Holeček minul , Jelen - hlavička, Matoušek - přímák) ale branku vsítil jen Obzina.Tabulka soutěže se tak po podzimu nahoře mezi pěti týmy (Loko B, Neděliště, Sendražice, Libřice a Černilov B - srovnala a boj o postup bude ještě zajímavý. Vyšly nám poslední tři zápasy z nich máme skóre 21:3 !

Střelci po podzimu: 6x Jelen 4x Obzina a Havlas 3x Bochal 2x Hlaváč, Holeček a Imlauf 1x M.Ježek, Matoušek, Jan Nápravník, Benák a L.Voltr