Prohra 6:4 v Trutnově ( Ale hokej to nebyl).

MFK Trutnov - FK Černilov 6:4 (3:3)

4.kolo 1.A třídy - Neděle 2. září od 17 hodin * tráva městského stadionu v Trutnově

Branky:  3.min Matoušek 0:1 * 12.min 1:1 * 16.min Svatoň 1:2 *  27.min 2:2 * 41.min 3:2 * 43.min vlastní 3:3 **   53.min 4:3 * 60.min 5:3 * 62.min 6:3 * 72.min Hušek z pen. 6:4

Sudí: Škoda  ŽK: 3:1 (Markovič)  50 diváků

Sestava: Voltr - Zumr, V.Hrubý, Urban, Daněk - Mich.Šmied (75.Markovič), Hušek,
Štěnička, Matoušek, J.Hrubý - Svatoň (60. Žaba) a na střídače zůstal Schwarzer, Hlína a V.
Šmied)

V zápasech s Trutnovskou rezerovou bývají zpravidla úspěšnější domácí týmy a dnešek nebyl bohužel vyjímkou. Opět jsme se ale v podstatě porazili sami. Přitom už v 3.minutě do laxní obrany udeřil po Svatoňově přihrávce Matoušek. Loni jsme nejvíc branek inkasovali ze standartek a letos to vypadá podobně. 12.min: roh soupeře a v pohodě hlavičkující hráč srovnal.Domácí ožili, což potvrdil fakt že se Voltr o další dvě minuty později musel dvakrát vyznamenat vyražením nebezpečné střely. Oba týmy si ze zodpovědným bráněním hlavu moc nelámaly. 16.min: Daněk z levé strany odcentroval a Svatoňova rybička nám vrátila vedení. 27.min: dva rohové kopy po sobě nakonec skončily odraženým míčem k domácímu střelci, který se trefil pod břevno. Pak jsme byli častěji na míči, ale bez vyloženější šance. To Trutnov potrestal rychlou akcí do otevřené obrany a brankou (z 41.minuty). Hlasatel ani nestačil zmínit střelce branky a skóre se opět měnilo. Centr V.Hrubého do vápna a obránce tísněný J.Hrubým si hlavou dal vlastní gól. Druhý poločas ? Kdo se zpozdil v bufetu a přišel až v 53.minutě o nic nepřišel.V 54 domácí rychle zaútočili a nic jim nekladlo větší odpor ujmout se vedení 4:3. Po hodině hry napálil Hušek břevno, odražený míč poslal domácí do brejku a z něj zvýšili skóre. O dvě minuty později další hrubka vzadu, soupeř snadno rozebral obranu a tak jako při předchozí brance si střelec vychutnal dorážku do opuštěné brány.V 71.minutě fauloval brankář pronikajícího J.Hrubého a Hušek z penalty snížil na 6:4. V 82.minutě ještě Markovič vyzkoušel pozornost brankáře. Nezaujatý divák se bavil, Černilovský fanda moc ne... výsledek by byl asi normálnější, kdyby se hrál hokej na vedlejším zimním stadionu. Aktuálně tedy nejsme moc v pohodě. Potvrzuje to i nejvyší počet inkasovaných branek v soutěži, zatím co v minulé sezóně jsme na tom byly přesně opačně. Pozitivem je výkon Svatoně a účast, věřme že uzdraveného, Markoviče.