Provodov - Černilov 3:1 (pol. 2:0)

K prvnímu mistrovskému utkání nové sezony 1. A třídy jsme odjížděli na půdu Provodova, ambiciózního nováčka posíleného o zkušené hráče Náchoda (Kuneš, Belák, nestárnoucí Jarda Vejprava, brankáře Swaczynu), výborného Lukáše Khuna a mladé hráče Náchoda se střídavými starty.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, v první čtvrhodině jsme diktovali tempo hry a měli jsme i 2 stoprocentní šance, ale Patrik Čapek a Mára Ježek své samostatné nájezdy neproměnili.

O osudu utkání rozhodla 28. minuta, ve které byl vyloučen do té doby náš nejlepší hráč Vojta Hrubý - domácí zahráli kolmý míč do pokutového území mezi naše obránce, Vojta ve skluzu trefil nohu útočníka - takže červená karta, penalta, branka (doufejme, že někdy toto nesmyslné trojí trestání za 1 přestupek skončí..). Do konce poločasu jsme obdrželi ještě jednu branku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou výsledek otočit, i v deseti jsme hráli vyrovnanou partii, v 72. minutě jsme snížili na 1:2 Márou Ježkem. hru jsme otevřeli a domácí z brejku svůj náskok navýšili Belákem. Do konce utkání si domácí již výsledek pohlídali.

Naši hráči zaslouží pochvalu za nasazení, přístup utkání a snahu i v početní nevýhodě se poprat o dobrý výsledek.

Sestava:

brankář -  CEJNAR
obrana : SCHWARZER , KRÁČMERA , HRUBÝ , ZUMR
záloha :ŠTĚNIČKA , MINDEK 53´(ŠRÁMEK) , HRTÁNEK , VACEK
útok : JEŽEK M. , ČAPEK

28' Hrubý ČK 0 : 1 PK Vejprava
41' 0 : 2 Kuneš
48' Mindek ŽK
53' Mindek - Šrámek stř.
70' Fidler - Muller stř.
72' Ježek M. 1 : 2
78' 1 : 3 Belák
79' Chmelík - Macek stř.
85' Khun - Bensch stř.
87' Kuneš - Bek stř.