První informace k nové sezóně, aktualizovány začátky KP st. žáků + OP mladších žáků a st. elévů

Jak již víte, na valné hromadě konané 7.6. 2022, skončil kompletní výbor FK Černilov. Tímto bych chtěl velice poděkovat všem, kteří u nás fotbal dělali spoustu let, věnovali svůj čas a energii našemu oddílu. Speciálně chci poděkovat Jardovi Pokrupovi, Slávkovi Horákovi a Pepovi Černému, bez kterých by náš oddíl snad už ani nefungoval. Děkujeme

Po ukončení činnosti starého výboru, nastala hodně dlouhá debata a hledání nových lidí do výboru. V jednu chvíli to dokonce vypadalo na ukončení činnosti celého oddílu. Po dlouhé době se nakonec našlo 6 "odvážných", kteří chtějí v Černilově fotbal udržet a posouvat dál. Členy výboru se staly Milan Repš - předseda, Tomáš Urban - hospodář, Tomáš Obzina ml. - sekretář, Zdeněk Brož, Martin Flégl, Luboš Veselovský.

Budeme se snažit, aby černilovský fotbal fungoval, aby jsme se posouvali stále dále, chceme Vám přinášet maximálně informací o činnosti jednotlivých týmů. Moc rádi by jsme byli, aby se našli mezi příznivci, rodiči nebo členy, další lidi, kteří nám s chodem oddílu budou pomáhat. Zatím se nám podařilo sehnat trenéry ke všem kategoriím, lidi, kteří mají chuť pracovat a rozvíjet dovednosti především v dětských kategoriích. Samozřejmě budeme rádi, když se mezi rodiči najdou tací, kteří trenérům budou pomáhat s přípravou hřišť, odvozem dětí na zápasy a hlavně fanděním našim nadějí.

Trenéři a soutěž jednotlivých kategorií pro sezónu 2022 /2023 :

Muži B třída: Jaroslav Kosina hlavní, asistenti Tomáš Urban a Tomáš Obzina st.

Dorost krajská soutěž U-19: Josef Černý, Zdeněk Brož, Jarda Jakub

Starší žáci krajský přebor: Tomáš Obzina ml., Adam Bouchal, zde bude souklubí s Sk Smiřice

Mladší žáci okresní přebor: Martin Flégl, Vojta Svatoň

Starší elévové okresní přebor: Kryštof Holeček, Ondra Brož, Jan Žaba, Šmied Michal

Mladší elévové + přípravka: Sláva Horák, Jan Hanzal, Tomáš Bešík, Ondra Petrikovič, Kuba

Během příštích dní by už Vás měl někdo z trenérů kontaktovat s upřesněním, kdy vypukne letní příprava jednotlivých týmů. Prosím ještě rodiče, dejte co nejvíce dětí na příměstský tábor, dětem dvojfázový trénink před sezónou hodně dá do mistrovských utkání. Informace máte v článku pod tímto.

K týmu mužů: naši borci začínají s tréninkem již tento týden a hned v sobotu 16.7.  sehrají přátelské utkání na našem hřišti od 17 hodin s týmem Třebechovic. Na další víkend soupeře sháníme. Další termín je 31.7., kdy jedeme na předkolo poháru hejtmana do Skřivan taktéž od 17.00.

První mistrovské utkání sehrajeme 7.8. od 17.00 u nováčka z Velichovek.

Jsme moc rádi, že se trénování ujal Jarda Kosina, který v našem klubu působil již jako trenér mládeže a naposledy trénoval ženy FCHK, se kterýma se mu podařilo postoupit do první ligy. Co se týká hráčů, mužstvo bude složeno převážně z odchovanců našeho oddílu. Doufáme, že si kluci sednou s trenérem i lidsky mezi sebou a že celý tým bude táhnout za jeden provaz.

Dorost  začíná svou soutěž již 13.8. s týmem Sk Červený Kostelec, čas upravíme, protože chceme, aby se opět v co největší míře vrátili do Černilova předzápasy před áčkem. Někdy to bude dorost a někdy mladší kategorie, aby měli fanoušci možnost poznat i mladší naděje oddílu.

Starší žáci dle rozpisu začínají již 13.8. od 14.30 v Předměřicích. Trenéři dodají bližší info.

Mladší žáci mají začátek soutěže nalosován na 28.8. od 10.00 s dívkami FCHK.

Starší přípravka začíná domácím zápasem dne 3.9. od 10.00 s týmem Slavia Hradec B.

Mladší elévové a přípravka v tuto chvíli ještě nejsou nalosovány.

Ještě se může stát, že se časy změní, termíny by neměly.

Pro rodiče i hráče: všechny zápasy se dají dohledat( zatím ještě ne) na stránkách www.khfotbal.cz nebo aplikace náš fotbal.

V tuto chvíli se připravují i facebookové stránky a twitter, kde budeme rádi, když budete aktivní i vy, kam budete přidávat videa, fotky, komentáře atd. V tuto chvíli již byl zprovozněn instagram.

Toto jsou předběžné informace před sezónou, samozřejmě budeme veškeré novinky k Vám dodávat průběžně.

SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ. Černilov OLE