ZÁPAS: FK Černilov- Nový HK 8:0 (3:0)

Rozhodčí: Ježek a Hušek Diváků : 30

Sestava: Kollátor- Dolejší (36 Lamla),Hlaváč, Krupička, Pražienka (55.Dolejší)- L.Ličman (36 Daněk), D.Ličman, Daniš, Kundrt - Šmied (48 Dědek), Roubal (60 Šmied)

Branky: 2x Kundrt 1x Ličman, Daniš, Daněk, Hlaváč, Roubal a Krupička z pen.

Sérii neúspěchů už chtěli starší žáci konečně přerušit. První krok udělali po třech minutách, kdy Ličman po Šmiedově přihrávce trefil levačkou k tyči a začal tak sérii několika hráčů, kteří vstřelili své první branky za starší žáky. Po deseti minutách vysunul Roubal Kundrta, který úspěšně oklamal brankáře. Po předchozích neproměněných šancích se v 14-té minutě dočkal Daniš. Nový Hradec se do šancí nedostával, pokusy o brejky zastavovala včas obrana. Přímé kopy soupeře končily mimo. Hned po změně stran unikl a vystřelil střídající Daněk , brankář míč podcenil. Na 5:0 zvyšoval Kundrt a po úniku Roubala si Ćernilov připsal další úspěch.Svou první branku dal i Hlaváč a po faulu ve vápně a penaltě uzavřel skóre Krupička.