První remíza v sezóně

24.10.2010 - 15:00

KDY: neděle 10.10 od 14ti hodin
Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: FK Černilov- Červeněves 2:2 (2:1)
Rozhodčí: Zvolánek
Diváků : 30
Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč,Kadlec (29.Kunc, 45 Bednář), Pražienka - Dolejší (26.Krištof), Šmied,Obzina, Kundrt - Dědek (20 Jan Žaba),L.Ličman (36.Jak.Žaba, 49.L.Ličman)

Branky: 1x Dolejší a Obzina

Vyrovnaný zápas. Zpočátku bez šancí, hra probíhala mezi šestnáctkami. Střelecké pokusy si zapsal Kundrt a Šmied, Červeněves lépe kombinovala a hrozila z brejků. V 26.min po centru Kundrta zleva se na malém vápně od zadní tyče prosadil Dolejší. Hned z rozehrávky ale hosté nakoply míč a obraně utekl hráč. 33.minuta: opět centr zleva a tentokrát ho před odkrytou brankou využil Obzina. Černilov začal druhou půli aktivně, Kundrt trefil z přímáku jen brankáře, který svůj tým držel. Hosté byli i nadále nebezpeční z brejku, vyrovnali ale po okupování obrany domácích, kterým se nedařilo odkopnout. Kollátor následně reflexivním zákrokem podržel svůj tým, v dramatickém závěru nevyužil největší šanci Ličman.