Na domácím hřišti
SRAZ: 16:00

Černilov - Třebeš B 4:5 , poloočas 0:3 (3x Vojtěch Svatoň, Martin Flégl)

A jak to probíhalo?
Celý první poločas jsme se rozkoukávali a vlastně ani pořádně nevystřelili..... Sportovně musíme uznat, že soupeř byl po všech stránkách fotbalovější a střídal dvě vyrovnané sedmičky. Bohužel náš kádr nedisponuje takovou širokou kvalitní základnou. Celý zápas jsme tahali za kratší provaz a neustále dotahovali manko z první půle. Gól na 4:5 přišel bohužel příliš pozdě (asi minutu před koncem). Velmi nám chyběl konstruktivní záložník v podobě Lukáše Mikundy. Rozhodly naše individuální 3-4 chyby (nebude zde jmenovat, protože dotyční vědí o koho se jedná)
Co se mi líbilo:
1) bojovnost všech hráčů, všichni podali svůj nadstandardní výkon
2) výkon bojovníka Sváti
3) že Lukáš Mikunda a Štěpán Gernát přišli klukům fandit!!
Co se mi nelíbilo:
1) někteří borci nejsou schopni přihrát na vzdálenost 2 metry, což je v této kategorii opravdu smutné
2) je potřeba si uvědomit, že je nutné pomáhat s přípravou a uklizením hřiště!
3) ačkoliv jsem předem důrazně avizoval, že chci se všemi po zápase ještě mluvit, cestou do kabin ( poté, co jsem uzamkl branky) jsem potkal jednoho hráče jak si vykračuje domů a druhého jak sedí před hospodou....a to mne mrzí

NOMINACE: Vojtěch Svatoň, Vojtěch Šmied, Tomáš Kadaník, Jakub Chudý, Naty Žídková, Martin Hynek, Marek Čuda, Vašek Mach, Jakub Hovorka, Matěj Obzina a Martin Flégl.