ZÁPAS: Nový Bydžov C - FK Černilov 1:8 (0:5)
Rozhodčí: Tlustý
Diváků : 20
Sestava: Kollátor - Lamla, Kadlec, Hlaváč,Kunc - Kundrt, Šmied,Ličman, Daněk - Dědek, Roubal (Střídali: Gernat, Beneš, Panenka a Bednář)

Branky: 2x Dědek a Kadlec 1x Daněk, Roubal, Ličman a Šmied

Očekávaná únava se v zápase zase až tolik neprojevila (víkend st.+ml.ž, pondělí trénink a včera pohár), sice se kluci v zápase chytili do desítky ofsajdových pastí, pár šancí ležérně zahodili, ale v konečném výsledku zopakovali výkony z minulých zápasů. Domácí zahrozili hlavně se sehraných rohů. Po deseti minutách vystřelil Ličman a brankářem vyražený míč pohotově dorazil Dědek. Filip pak pronikl do vápna a prostřelil brankáře na 2:0. 18.min: Daněk prošel po levé straně a zkušeně zakončil. Přihrávky Roubala s Kundrtem na malém vápně sice skončili brankou, ale pro ofsajd nebyla uznána. Ličman po samostatné akci obehrál i brankáře a zvýšil. Roubal nalevo utekl a nemýlil se. Šanci zahodil v první půli Kundrt, Šmied a Kadlec. Ve druhé půli se čtvrthodiny nic nedělo, domácí hrozili, ale Kollátor vše pochytal. Kundrtův přímák pak došel až k Šmiedovi, který zvýšil na 6:0. Gernat své šance nevyužil. V 54.minutě byl dvakrát úspěšný Kadlec. Nejdřív se trefil od břevna a pak zamířil k tyči. Čestný úspěch domácích padl v závěru po závaru ve vápně. Skóre už nezměnila ani Hlaváčova šance.