SK Libčany B - FK Černilov B 6:1

Branka:   55. Církva

Rozhodčí: Koza

Sestava: Hlaváč (46 Gernat) - Mich. Voltr, Macháček, Jak.Žaba, Mart.Šmied -
Mat. Obzina (74 Bednář), Církva,Jelen, Janeček (74.Jonáš)- Flégl, Gernat (46 Hlaváč)

Domácí byli favoritem zápasu, prvnímu týmu tabulky spadlo do brány všechno do čeho kopli. Po pravdě jsem jim k tomu ale několikrát chybnou rozehrávkou pomohli. Snažili jsme se posílat do brejků oba útočníky, ale Béčko je v tuhle chvíli směsicí dorostenců,kteří by do budoucna mohli úspěšněji pokračovat a naopak hráčů "staré gardy" a tak se projevoval na jednu stranu nedostatek důrazu a zkušeností, a na druhou rychlosti. Domácí o sobě věděli, útočili v šesti lidech. Po 45.min to bylo 6:0 ! Druhý poločas jsme po zlepšeném výkonu všech a brance Církvy vyhráli 1:0 a mohlo to být ještě lepší, do tutovek se dostal Hlaváč ale neuspěl. Naopak Gernat i s pořádnou dávkou štěstí míč do branky nepustil.