SK Sobotka - FK Černilov 4:1

ZÁPAS:  I.A třída Sobota 17.9 od 17h  *  6.kolo : Sk Sobotka - FK Černilov 4:1 (2:1)

Branky: 25min 1:0 * 32min 2:0 *  45.min Markovič 2:1 * 63min z pen. 3:1 * 75min 4:1

Sestava: L.Voltr - Schod, Urban, Hrubý V., Schwarzer-Žaba, Štěnička, Matoušek, Havlas, Šmied Mich. (72min Roubal) - Markovič

Domácí hrozili jen po odpískaných drobných nedovolených zákrocích, respektive standartkách z nich. Udeřili po rohu, kde jim k úspěchu stačilo naše zaváhání a podruhé se prosadili po nedůrazu, kterému předcházela ztráta ve středu zálohy. Teprve po té jsme se probrali, Hrubý nedosáhl na centr - tutovku z brejku si vytvořil Markovič, ale proměnil až svou druhou šanci, když domácí obrana zaváhala a míč mu předložil Matoušek. Po změně stran jsme byli jasně aktivnější. Největší šanci měl opět Markovič, ale trefil jen obránce, bránícího odkrytou branku. Případné drama odmítl přísným penaltovým verdiktem v 63.minutě rozhodčí. Tím se zápas zlomil. Následný tlak už byl bez přesnějšího zakončení (jen pokusy z dálky Matouška a Šmieda) a navíc jsme museli otevřít hru a inkasovali ještě jednou.