SK Sobotka - FK Černilov muži 1:0 (0:0)

Omlouváme se, ale komentář se nám příliš nechtělo psát, protože jsme měli a máme vysoký tlak. čekali jsme i na záznam z tohoto zápasu (do současné doby na youtube není).

V prvém poločase se hrál výborný, bojovný fotbal, Sobotka se oproti podzimu fotbalově velmi zlepšila, jejich útočník Taneček je hráč převyšující tuto soutěž, i přesto jsme je nepustili do vážnější akce, my jsme neproměnili své 2 brejkové šance.

Ve druhém poločase jsme obdrželi gól z rohu po našem nedůrazném odvrácení míče. Vzápětí šel Taneček sám na naše brankáře, Mloky nás podržel. Na to jsme měli šanci my, Kuba Hušek střílel z 10 metrů, brankář jeho střelu vytáhl na roh. A potom už úřadovali rozhodčí, takže jsme odjížděli s vysokým tlakem a pocitem dvou neodpískaných penalt pro nás. Minimálně bod jsme si ze zápasu zasloužili.

Videa se objevila - 1. poločas a 2. poločas.