Žáci - mladší

KDY: sobota 23.1.2010
KDE:
hala v Třebši
Turnaj O pohár Třebše
SESTAVA: Vojtěch Kollátor - Tomáš Lamla,David Ličman, Láďa Kundrt,Michal Šmied - Filip Dědek, Aleš Roubal, Vojta Kunc

KDY: neděle 10.1.2010
KDE:
Slavíčkova hala v Chlumci n.C.
Turnaj Rybářství Chlumec
SESTAVA: Vojtěch Kollátor - Tomáš Lamla,David Ličman, Láďa Kundrt,Petr Panenka, Michal Šmied,Aleš Roubal, Filip Dědek, Martin Flégl

V zimním období jsou prozatím termíny tréninků tyto: Pondělí a středa 16:30 až 18h venku - sraz v 16:15 u kabin.

Středa v tělocvičně se zrušila.

28.11.2009 - 00:47
28.11.2009 - 16:47

KDY: sobota 28.11.2008
KDE:
Sportovní hala Třebeš
SESTAVA: Vojtěch Kollátor - Tomáš Lamla,David Ličman, Láďa Kundrt,Vojta Kunc, Petr Panenka, Michal Šmied, Dominik Bednář,Adam Kadlec,Aleš Roubal, Filip Dědek

Podzimní část sezóny 09/10:

Podrobnosti k mistr. zápasům v sekci žáci starší - mistrovsky, tabulka a střelci ve statistikách
mistr. 1.KOLO So 5.9 Skřivany - FK ČERNILOV 0:3 podrobnosti v sekci Mistrovská soutěž
mistr. 2.KOLO Ne 13.9 FK Černilov-Lhota p.L. 6:2
mistr 3.KOLO Ne 27.9 FK Černilov- FC HK žákyně 1:1
mistr. 5.KOLO So 3.10 SK Smiřice - FK ČERNILOV 1:3
mistr 6.KOLO Ne 11.10 FK Černilov- Sok.Stěžery 10:0
mistr 8.kolo NE 25.10 FK Černilov-Nový Bydžov C 7:1
mistr 9.kolo NE 1.11 Červeněves - FK Černilov 2:2

TRÉNINKY pravidelně pondělí,středa, pátek Sraz v 16:15 u kabin !
PLATÍ I PRO KLUKY NAROZENÉ 99 a zřejmě i 2000 !
Omluvy u trenérů Ličmana a Daniše (viz kontakty)

Podrobnosti a komentáře k zápasům v sekci: Mistrovská soutěž

DEN DATUM ČAS S KÝM (VÝSLEDEK)
NE 5.4 14:45 v Hlušicích s N.Bydžovem C (4:2)
NE 12.4 15:00 doma s Lhotou p.L. (13:1)
NE 19.4 12:00 v Dohalicích (4:2)
NE 3.5 15:00 doma s Novým HK (6:2)
UT 5.5 17:00 na Novém HK POHÁR MLADŠÍCH ŽÁKÚ, I.KOLO (1:1 a na penalty 3:0)
SO 9.5 14:30 v Probluzi (4:1)
NE 17.5 15:00 doma s Olympií (4:O)
UT 19.5 17:00 doma s FC HK žákyně POHÁR II-KOLO (3:0)

23.08.2008 - 10:30
23.08.2008 - 12:00

KOLO DEN DATUM ČAS S KÝM (VÝSLEDEK)
3 SO 23.8 10:30 ve Lhotě p.L. (11:0)
4 NE 31.8 15:00 doma s Dohalicemi (9:0)
1 UT 2.9 17:00 v Libčanech (5:0)
2 NE 7.9 15:00 doma s Bydžovem C (1:4)
6 SO 13.9 10:00 na Novém Hradci (7:0)
7 NE 21.9 14:30 doma s Probluzí (1:1)
8 NE 28.9 14:00 na Olympii v HK (2:1)
14 UT 30.9 16:30 doma s Libčany (5:1)
9 NE 5.10 14:00 doma s DFC HK žákyně (0:5)
10 SO 11.10 11:30 v Červeněvsi (9:1)

Několik momentek ze smolného zápasu ...