Sleva na nákup sportovního vybavení

Pokud by jste někdo chtěl využít slevy pro naše členy.

Dobrý den, vzhledem k množícím se objednávkám jsem vygeneroval pro celý klub jednotný slevový kod , jeho znění je CERNILOV Tento kod může používat kdokoliv z členů klubu, můžete jej tedy umístit na www stránky, FB a další komunikační kanály. K nákupu na www.11teamsports.cz je třeba se vždy zaregistrovat při prvním nákupu, pak je už přihlašování jednoduché.

Obecně platí slevy na týmové vybavení adidas, puma a nike 30 % ( dresy, trenky, ponožky, tašky, tepláky, bundy, mikiny apod.), na ostatní textil a vybavení 20 % (ponožky, chrániče, tílka), na obuv pak 20 %.
Na některé produkty nelze slevu uplatnit, je to buď z důvodu limitované edice nebo top značek. Ve výjimečných případech (VIP partner, vedení klubu apod.) se v těchto záležitostech obraťte na mne a nějakou slevu vždy vymyslíme.
V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat
Slevový kod bude funkční od 21.11. a platí do 31.12.2024
Díky a těším se na spolupráci.