Sobota 21.8 v 17 hodin v Černilově 4.kolo krajského přeboru - soupeř Jiskra Hořice

FK Černilov - Jiskra Hořice 1:0  (0:0)

4.kolo krajského přeboru - Sobota 21.srpna od 17 hodin * hřiště Černilov

Branka:  Hušek (49.min)

Sudí: Filip Karty: 4:2 Diváků: 80

Sestava: Šebesta - Franc, Svatoň, Václavíček, Schwarzer - Novák (78.Hovorka), Hušek, Etflaiš, J.Hrubý - Markovič (60.Matoušek), Vydarený

Video ZDE

Chybělo několik hráčů (Hartig, Charous,Benák, V.Hrubý, Šmied nebo Daněk) přitom šlo vzhledem k dalšímu losu o poměrně důležitý zápas. Přesto se nakonec podařilo po téměř jedenáti měsících získat v mistrovském zápase tři body (naposledy v září 2020 doma proti Vrchlabí, také 1:0). Začátek patřil hostům, ale tutovky se přiliš nerodily. Do poločasu na každé straně po jedné. Rozhodující okamžik přišel pár minut po příchodu z šaten, kdy si Franc vyměnil míč s Huškem a ten po průniku z levé strany trefil vzdálenější horní roh brány. Následovaly další šance domácích (hlavička J.Hrubý, břevno Vydareného, střelcké pokusy Matouška). Hosté posadily v závěru míč na břevno, Hrubý měl další tutovku, ještě jednou zahrozili hosté, ale skóre se už nezměnilo ani po sólu Vydareného, kterého vyslal Schwarzer.