Sobotní tři body z Kobylic. Teď přichází " play off " !

Spartak Kobylice - FK Černilov 1:3 (0:1)

26.kolo 1.A třídy - Sobota 18. května od 17 hodin * tráva v  Kobylicích

Branky: 26.min Hušek * 54.min J.Hrubý * 57.min Matoušek *  68.min 1:3

Sudí: Šiling ŽK: *  80 diváků

Sestava: Tošovský - Daněk,Urban,V.Hrubý,Zumr-J.Hrubý
(61.Mikunda), Hušek, Schwarzer, Charous (17.Benák), Šmied - Matoušek

I když jsme nepředvedli hru jakou jsme dokázali rozebrat soupeře v přechozích zápasech, poslední tým tabulky nám svou pasivitou někdy šance přímo nabízel. Zakončovali jsme je nepřesně a nebo slabě, až v 26.minutě po centru J.Hrubého zpracoval Matoušek míč pro zakončujícího Huška. To už jsme hráli bez zraněného Charouse a s přeházenou sestavou. Domácí hrozili z nakopávaných míčů, ale v koncovce nebyli nebezpeční. K vidění bylo dál dost nepřesností a začátek druhé půle nevypadal o nic lépe. Ale po výkopu Tošovského se míč dostal na hlavu J.Hrubého, který potrestal váhající obranu a vyběhnutého brankáře přehodil. O tři minuty později si Hušek s Matouškem vyměnili svoje role z prvního poločasu a vedli jsme o tři branky. Výrazné uklidnění to na naše kopačky nepřineslo. Branky se dočkali i domácí. Připsali jsme si Šmiedem, Matouškem a Mikundou neproměné šance a byli rádi za záěrečný hvizd. Upevnili jsme si třetí pozici a následně nás čekají čtyři zápasy s nádechem důležitosti "vyřazovacích bojů" o co nejlepší umístění v tabulce. Doma Roudnice, která nám dýchá na záda a i jí jaro zastihlo v dobré formě, pak na aktuálně čtvrtou Lokomotivu, která doma a navíc s chrudimskými futsalisty v kádru patří k favoritům. Domácí zápas s papírově slabší Velké Poříčím a nakonec do Provodova, kde hraje druhý tým tabulky, Náchod B.

Pracovití domácí činovníci dokázali dát video ze sobotního zápasu na web rychle:

1.poločas

2.poločas