Souboj nováčků: Police nad Metují - Černilov 4:0

Sp. Police nad Metují - FK Černilov 4:0 (1:0)

10.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 13.října od 15:30 hodin * tráva v Polici nad Metují

Branky:  43.min 1:0 * 63.min 2:0 * 87.min 3:0 * 90.min 4:0

Sudí: Nývlt ŽK: 0:1 (Šmied) *  150 diváků

Sestava: Maléř - Schwarzer, V.Hrubý, Urban, Daněk - Šmied, Svatoň,Charous, Hušek, J.Hrubý (64.Hildebrand)-Roubal

Bez čtyř hráčů základní sestavy (Šebesta, Štěnička,Markovič, Matoušek). Nedoléčený Urban musel do obrany, i další hráci nenastupovali v ideálním zdravotním rozpoložení a na lavičce byl jediný hráč. V Polici se nám navíc nedaří. K vidění nebyl moc pohledný fotbal, až v 10.min náš centr z prava, ale před bránou nezužitkovaný. Domácí sice měli míč častěji na kopačkách, ale jejich střeleké pokusy šly nepřesně. Snad jen jejich přímý kop by se dal označit jako šance. V závěru poločasu oba týmy předvedli střeleké pokusy, a ten domácích byl úspěšnější. Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Police byla aktivnější ale nepřesná. To neplatilo v 63.minutě. Museli jsme nastavit vyšší rychlost, ale Roubalova střela šla mimo a Šmiedův centr nadvakrát nevyužil střídající Hildebrand. Stále jsme měli hlavy dole a domácí tak dvakrát potrestali v závěru zápasu polevení v naší defenzivě.