Soupeři z krajského přeboru mužům chutnají, v poháru postoupili přes Chlumec

FK Černilov . Chlumec nad Cidlinou 4:3 (3:2)

1.kolo poháru Hejtmana KHK - Sobota 4. srpna od 17:30 hodin * hřiště v Černilově

Branky: 3.min Šmied 1:0, 7.min 1:1 * 17.min J.Hrubý 2:1 * 37.min Matoušek 3:1 * 43.min 3:2 * 48.min z pen 3:3 * 89. Matoušek 4:3

Sudí: Steiber  ŽK: 2:0  55 diváků

Sestava: Voltr -Schwarzer,  Urban, V.Hrubý, Daněk - Mich. Šmied, Štěnička, Hušek, Matoušek, J.Hrubý -
Roubal (37.Svatoň, 73.Zumr)

Další info o přípravě: Středa 1.8 doma s týmem Třebechovice 3:0 (branky 2x Svatoň 1x Schwarzer) Sestava: Voltr (65.Šmied Vojtěch) - Zumr, Urban,V.Hrubý, J.Hrubý - Šmied Vojtěch (8.Schwarzer), Matoušek, Svatoň, Daněk, Šmied Mich. - Žaba

Další pohárové kolo. Tropy
pokračují i když zrovna během zápasu, který nenudi, bylo příjemně zataženo.
Už ve 2.min odcentroval J.Hrubý a Šmied se na zadní tyči prosadil. Po standartce se nedohodli bratři Hrubí při hlavičce. V 6.min se chlumecký hráč samostatně prosadil přes střed. Roubal následně nedotáhl brejk, na druhé straně soupeř minul odkrytou branku. V 16.min přišel rychlý míč na Roubala, který se přes Šmieda dostal do ideální pozice na J.Hrubého: 2:1. Aktivita Černilova pokračovala, ale centry skončily bez využití. Roubal brejk poslal vedle. Hosté byli nebezpeční po stranách. V 37.min Šmied našel přesně ve vápně Matouška a Černilov vedl o dvě branky. Dvě minuty před poločasem ale opět přišla úspěšná individuální akce hostujícího hráče a střela k tyči. Hrubý ještě hlavičkoval po rohu mimo. V 48.min V.Hrubý nedovoleně zastavil obránce a Chlumec z penalty srovnal. 57.min: Svatoň vybojoval šanci, J.Hrubý se řítil k opuštěné brance za míčem, který mířil mimo, zastavil ho, ale během zprasovávání se obránci vrátili, a v tutovce  napálil jen břevno. O tři minuty později chytil pro změnu hostům tutovku, Voltr. Následně se začalo jiskřit a šancí
ubylo. V 80.minutě Šmied hlavou centr Hrubého netrefil. Minutu před koncem už ale nahrál do vápna volného Matouška, který se opět dokázal prosadit. Poslední golovku měli hosté, Voltr musel dlouhý míč vyhlavičkovat, odkryl bránu, ale soupeř vrátil míč jen do tyče. Postupuje tak Černilov. Stejně jako loni zdolal soupeře hrajícího o soutěž výš.