St.žáci - ČERNILOV - MALŠOVA LHOTA - venku 1 : 4

Naši starší žáci zavítali do Malšovy Lhoty. Po nevydařeném druhém poločae se Slávií H.K. B byli naši hráči hladový po výhře. Již ve 3 minutě střelu Pavlíka bravůrně vytáhl brankář domácích, který mimochodem exceloval v utkání u nás na podzim.V 6 minutě utkání jsme dali první branku, akci založil D.Fibiger, nahrál po křídle Volterovi, ten zatáhl míč po pravé straně, odcentroval na střed velkého vápna, Pavlík zachitil přihrávku, přistrčil Čapkovi a ten podstřelil golmana 0:1. Ve 21. minutě předvedli dva kamarádi jak je fotbal krásná hra. J. Filip kopal trestný kop, mazácky zahrál na přední tyč a O.Králík nádhernou střelou k tyči zvýšil na 0:2. Ve 23. minutě po chybné rozehrávce brankáře P.Benáka zachytil míč útočník domácích, šel sám na brankáře, avšak přestřelil. 30. minuta utkání přinesla jedinou a však pěknou akci domácích, když pravý záložník zatáhl míč po lajně, dal přízemní nahrávku před branku hostí a tam nepokrytý útočník nastřelil břevno. Potvrdilo se pravidlo "nedáš ,dostaneš". Z rychlého protiútoku předvedli nejhezčí akci zápasu po přihrávkách na jeden dotek D.Fibiger,T.Zelenka.,P.Čapek,P.Pavlík a zakončoval D.Volter na 0:3. Tak skončil první poločas.

Do druhé poloviny utkání nastalo několik změn v postech, když na místo P.Benáka šel do branky A.Bouchal. Druhý poločas přinesl mnoho pohledných akcí ze strany hostí, avšak opět nás zklamala koncovka. Až v 60. minutě po nahrávce P.Pavlíka skóroval kapitán mužstva J.Filip střelou k tyči. V 68. minutě po chybném rozahrání našeho (brankáře)A.Bouchala a v zápětí chybném vyběhnutí, jsme inkasovali jedinou branku domácích. Ještě stojí za zmínku střela O.Drahoráda po pěkném naběhnutí do vápna, z první trefil bohužel pouze brankáře domácích.

SESTAVA: 1:P.Benák,2:P.Pavlík,3:P.Čapek,4.:D.Fibiger,5:D.Volter,6:O.Králík,7:(kapitán mužstva)J.Filip,8:T.Zelenka,9:O.Drahorád,10:M.Jarkovský,11:A.Bouchal.

BRANKY: Patrik Čapek,Ondřej Králík(dnes svým gólem oslavil narozeniny),David Volter a Jan Filip.