St.žáci - Černilov - Stěžery : venku 6 : 3

31.5.Starší žáci Černilova na prvním místě tabulky s náskokem 7 bodů hráli utkání ve Stěžerech,které jsou na třetím místě tabulky.Už toto slibovalo,že to bude kvalitní zápas.Bohužel naše hráče přepadla marodka a tak jsme povolali do svých řad hráče z nižších ročníků(Dolejšího,Pražienku,Pánka,Daniše a Kundrta),kteří hráli před námi utkání v Kunčicích.Utkání začalo smolně pro nás,když už v první minutě vstřelili domácí branku 1 : 0.Naši hráči se probouzeli pomaleji a vyrovnání přišlo ve 23 minutě,když po průniku od poloviny hřiště jan Filip zakončil své so'lo krásnou střelou z 20 metrů ke vzdálenější tyči 1 : 1.Čtyři minuty na to soupeř opět zvýšil na 2 : 1 po přečíslení naší obrany,tak skončil první poločas.Do druhé poloviny utkání nastaly změny na postech a ve 40 minutě srovnal Drahorád po kombinaci s Danišem a Zelenkou 2 : 2.Ve 41 minutě po nahrávce Zelenky zvýšil na 2 : 3 Filip.Dvě minuty na to krásně nahrál Bouchal,ale Filip tentokrát neproměnil.Ve 48 minutě po vyhraném souboji a přihrávkou Daniše zvýšil na 2 : 4 Králík.Při tomto stavu zápasu bohužel někteří hráči Stěžer začali hrát zákeřně,kde to pocítili i kartách,které měli být barvy červené,ale rozhodčí byl jiného názoru.Přesto naši hráči pokračovali v kvalitním výkonu a Bouchal v 58 minutě zvýšil na 2 : 5 střelou z 18 metrů.V 64 minutě domácí ještě snížili na 3 : 5 a v 68 minutě jsme kopali pokutový kop,který bezpečně proměnil náš brankář Salavec 3 : 6.Ještě v závěru utkání kopal Pavlík trestný kop ze 30 metrů a jeho krásnou střelu brankář vyrazil na roh.Naši hráči předvedli jeden z nejlepší výkonů i když nám pomohli velice dobře hralící ml.žáci Pražieka,Výborně hrající Martin Daniš a Jakub Dolejší,Pánek a v neposlední řadě nabývající zkušenosti a dobře hrající Ladislav Kundrt ml.

Sestava:Salavec,Pavlík,Gregora,ml.žák Dolejší,Jarkovský,Králík,(kapitán)Filip,Zelenka,Drahorád,ml.žák Pražienka,Bouchal,ml.žák Pánek,ml.žák,Daniš a Kundrt ml.

Branky:Filip Jan 2,Drahorád Oldřich,Králík Ondřej,Bouchal Adam a z PK.Salavec Lukáš.