Starší dorost: Broumov : Černilov 1 : 3

30.8. hrál starší dorost v Broumově. v 11 minutě zahrával standartní situaci Matoušek na Voltera,který si naběhl z levé strany a z voleje otevřel skóre utkání 0 : 1. Ve 14 minutě domácí zahrávali rohový kop a nedůraz naší obrany povolil vyrovnávací branku 1 : 1. Ve 23.minutě Hejzlar podržel míč u rohového praporku,nahrál pod sebe na aktivně hrjícího Voltera,který přestřelil. Ve 28 minutě naši nesoustředěnou obranu domácí opět přehráli a šli do vedení 2 : 1. O dvě minuty déle domácí vstřelili třetí branku,opět nepozornost naší zadní řady 3 : 1. Ve 32 minutě trefil Drahorád břevno.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně,ale skvěle bránící tým domácích nám vyblokovával střely a ustál to až do konce utkání.

Branky: Volter

Sestava: Šlór,Hofman,Šrámek,Hlína,Králík,Hejzlar,Matoušek,Volter,Štěnička,Čapek,Pavlík (Daniš,Drahorád)