Starší dorost - Černilov - Solnice 11 : 0

Strarší dorost Černilova přivítal na domácí půdě dorostence ze Solnice.

V 10. minutě trefil Čapek břevno a Pavlík hlavičkoval nad. V 15. minutě Filip našel na pravé straně Štěničku,který nacentroval na Pavlíka a ten otevřel skóre 1 : 0. V 17 minutě zahrával standartní situaci Volter,Pavlík trefil břevno a důrazný Filip zvýšil na 2 : 0. Ve 30.minutě Filip z velkého vápna opět trefil 3 : 0. Ve 36. minutě soupeř zblokoval střelu Filipa a dobíhající Pavlík mířil nad sopeřovu branku. Ve 37. minutě Šlórův výkop prodloužil Antoníček na Pavlíka,ten zatáhl míč do vápna,nahrál Filipovi,který se nemílil 4 : 0. Ve 40.minutě Pavlík přízemní střelou minul branku.Ve 40. minutě přestřelil Hejzlar. Soupeřova první střela přišla až ve 41. minutě,kterou Šlór chytil. Ve 44. minutě Volter z velkého vápna přestřelil. O minutu déle centroval Štěnička na Pavlíka a ten opět přestřelil. Tak skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili s chutí hrát fotbal a už ve 48. minutě Filip zvyšoval na 5 : 0. V 50. minutě centroval Drahorád brankář hostí chyboval a Antoníček zvýšil  na 6 : 0. V 54 minutě Štěničkův centr zakončil Hejzlar 7 : 0. V 56 minutě Čapek z 25 metrů trefil pod břevno   8 : 0. Další branka na 9 : 0. byla vlastní. V 82. minutě na 10 :0. zvýšoval  Šrámek po nahrávce Antoníčka.Poslední branku utkání vsítil hlavou po centru Filipa Daniš 11 : 0.

Sestava:Šlór,Hofman(70 Daniš),Drahorád,Šrámek,Čapek,Štěnička,Antoníček,Volter,Hejzlar,Filip,Pavlík

Branky:Filip 4, Pavlík, Hejzlar, Antoníček, Čapek, Šrámek, Daniš, 1 branka vlastní.