Starší dorost: Černilov - Vamberk 6 : 2

6.9. dorost Černilova přivítal na domácím hřišti tým Vamberka. Již v 1 minutě po kombinační akci Antoníček,Štěnička,Matoušek jsme vstřelili první branku utkání 1 : 0. V 7 minutě z pokutového kopu se nemýlil Volter 2 : 0.Ve 25 minutě se krásnou střelou z 25 metrů trefil opět Matoušek 3:0.Ve 42 minutě zahrával Volter rohový kop a Hlína hlavou zvýšil na 4 : 0.Ve 45 minutě jsme po nedůrazném odehrání míče inkasovali branku 4 : 1.

Ve druhé polovině hry se kopala opět penalta na branku hostí kterou proměnil brankář Šlór 5 : 1.V 71 minutě našel Hejzlar přihrávkou po zemi Pavlíka,který se memýlil 6 : 1. V 75 minutě se kopala penalta i na náš tým a soupěř proměnil a upravili výsledek na konečných 6 : 2.

Branky: Matoušek 2,Hlína,Volter,Pavlík,Šlór