ZÁPAS: Cerekvice - FK Černilov 1:7 (1:5)

Rozhodčí: Frič Diváků : 10

Sestava: Hofman - Pánek (44 Luk.Ličman), Krupička, D.Ličman, Pražienka - Kundrt, Dolejší,Daniš, Lamla (20 Brendl)- Šmied (59 Lamla), Roubal (62 Pánek)

Branky: 2x Roubal a Daniš 1x Krupička, Dolejší a Brendl

Po dvoutýdenní pauze (odložený zápas a volno) se starší žáci konečně dočkali. Hned v první minutě ale inkasovali, když domácí útočník snadno prošel obranou. Kluky branka nezdeptala, měli jasnou územní převahu (domácí občas zaútočili). V 5.min se po rohu při závaru na malém vápně trefil Krupička. 12.min: Šmied obloučkem poslal míč na břevno. 15.min: Krupička střílel jen do brankáře. 20.min: Kundrt šel sám na brankáře, ale mířil do jeho nohou. S převahou si kluci chvílemi nevěděli rady, zahušťovali hru středem, ale postupně byla vidět snaha o pěknou kombinaci. Chyběl i důraz ve vápně a tak až v 26.minutě vystřelil levačkou Dolejší z hranice vápna, padající list skončil nad rukama gólmana. O minutu později neměl po centru Roubala zleva problémy se zakončením na 3:1 Daniš. Dolejšího pokus brankář chytil. 31.minuta: Šmied nabil Brendlovi a ten přesně zamířil na zadní tyč - 4:1. 33.minuta: Roubal se prosadil mezi dvěma obránci na 5:1... V úvodu druhé půle pronikal Ličman, odražený míč poslal Šmied jen do brankáře. V 38.minutě zprava odcentroval Šmied na Roubala, který zvýšil. Následně stálý tlak hostí končil nepřesnými přihrávkami, kterých přibývalo. Takže střelecké pokračovaní mělo už jen jeden zápis a to po centru Lamly z pravé strany v 63.minutě, branku dal Daniš. Domácí brankář přes sedm inkasovaných branek podal solidní výkon.Černilov čeká dohrávka s Třebší B a ve hře je i druhé místo po podzimu.