Starší žáci. Černilov - Kobylice - venku

Starší žáci zavítali do Kobylic s 10 hráči.Kobylice jsou na předposledním místě tabulky.Byl očekáván jednoznačný průběh utkání,kde v roli favorita byli hráči Černilova.Této úlohy se ujali zodpovědnou hrou.Již v 7 minutě utkání vstřelil první branku Pavel Pavlík po nahrávce Oldřicha Drahoráda za obranu.Ve 23 minutě opět P.Pavlík po nahrávce O.Drahoráda 2:0.Ve 29 minutě opět P.Pavlík 3:0 po nahrávce Adama Bouchala.Tímto stavem utkání skončil první poločas.Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili s kombinační a chytřejší hrou.39 minuta A.Bouchal po nahrávce P.Pavlíka 4:0.49 minuta P.Pavlík vsítil již svou4 branku v tomto utkání opět po nahrávce O.Drahoráda.V 55minutě na 6:0 zvyšoval A.Bouchal,kdy asistenci měl P.Pavlík.V 63 minutě opět P.Pavlík vstřelil svou pátou a v tomto zápase poslední branku po centru Davida Voltra. Na konečných 8:0 upravil Tomáš Zelenka,když na vlastní polovině hřiště dostal přihrávku od Ondřeje Králíka,vyvezl míč přes tři soupeřovi hráče a z 25 metrů krásnou střelou pod břevno zakončil.Hráli jsme velmi zodpovědně zezadu a díky tomu měl pouze jeden vážnější zákrok brakář Lukáš Salavec,který zvládl na výbornou.

SESTAVA:1 Lukáš Salaves, 2 Pavel Pavlík, 3 Filip Gregora, 4 David Fibiger, 5 Davit Volter, 6 Ondřej Králík (kapitán mužstva),8 Tomáš Zelenka, 9 Oldřich Drahorád, 10 Petr Benák a 11 Adam Bouchal.

Branky:Pavel Pavlík 5,Adam Bouchal 2,Tomáš Zelenka 1.