Starší žáci Černilov - Lužec n.Cidlinou 2 : 2

Starší žáci přivítali doma Lužec n.Cidlinou. Utkání začalo poměrně ve vysokém tempu a k naší smůle jsme na to doplatili hned z prvního nakopnutého míče soupeře,který skóroval 0 : 1.Naši hráči zlepšili kombinační hru a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale bohužel branka soupeře byla zakletá a nebylo přáno našim hráčům vstřelit branku. Nastřelili jsme dvakrát tyč a v koncovkách jsme netrefili soupeřovu prázdnou branku.To se nám vymstilo před koncem prvního poločasu,když po po faulu našeho brankáře rozhodčí nařídil pokutový kop, 0 : 2.Do druhého poločasu nastalo několik změn v postech.Vysunutí kapitána domácích Jana Filipa do útoku se nám vyplatilo,jeho důraz a ctižádost zvítězit ho odměnili.Nejprve snížili na 1 : 2 a deset minut poté vyrovnal.

Tento zápas hodnotím jako méně nevydařený,jelikož jsme fotbalově byli lepší,ale fotbal se hraje branky a ne na krásu.Černilovští hráči se snažili,ale přece jen převyšovali výkony hráčů J.Filipa,P. Benáka,R.Bernarta v druhé polovině zápasu i O.Drahoráda.