KDY: neděle 8.5.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Třebeš B 1:3 (0:2)
Sestava: Kollátor-Ličman L., Dolejší, Bednář, Pražienka - Šmied, Kundrt,Obzina, Rejnek - Kudrnáč, Dědek - střídal Gernat.
Třebeš B přijela v plné síle, za to domácí slepují sestavu jak puzzle a krom odchodů do jiných týmů a zranění se potýkají ještě s náladovým přístupem některých hráčů k docházce. Začátek se navíc nepovedl a hned po prvním rohu prošel míč až za brankovou čáru. Tlak Třebše potom končil na tyči a nebo mimo bránu. Černilov se do šancí mohl dostat po centrech zprava do vápna a největší tutovku první půle neproměnil jindy chladnokrevný střelec Kundrt. V závěru půle se soupeř znovu radoval. Chyby v defenzívě nahrazoval Černilov bojovností, speciální pochvalu zaslouží Rejnek a Gernat. V obraně tradičně Práža a i Jakub Dolejší se v neděli snažil s míčem v klidu rozehrát do stran. Druhá půle přinesla tlak Černilova ze kterého padla branka. Na pravé straně utekl Šmied a nadvakrát překonal brankáře hostí.Ten si (už za stavu 1:3) vychutnal první zákrok při zlikvidované penaltě (kopal ji Kundrt po předchozí ruce ve vápně) a druhý při dorážce Šmieda. Zachytal si ale i Kollátor na druhé straně. Do šancí se ještě ve druhé půli tlačil Obzina a Rejnek, ale Třebešský tým v sestavě s hráči se zkušenostmi z krajské soutěže a ročníkově v průměru zase vyspělejší než domácí, si výhru pohlídal.