Starší žáci - startujeme novou sezónu

Přátelé, nová a doufám, že zajímavá a úspěšná sezóna začíná.
Pro tento rok se spojujeme s týmem Jaromeře, protože dohodnuté spojení Meziříčí na poslední chvíli nedopadlo. Na druhou stranu budeme hrát vyšší soutěž (krajský přebor) a Jaroměř disponuje silnějším hráčským kádrem. Na turnaji v Meziměstí jsme si ošahali, že to bude fungovat dobře.

Princip sténování a hraní je jednoduchý, dělíme se rovným dílem: půl domácách zápasů se bude hrát u nás a půl v Jaroměři, trénink alespoň ze začátku než se sehrajeme bude probíhat - pondělí v Jaroměři, ve čtvrtek u nás a středu si dáme sami s mladšími žáky pohromadě.

Jaký je plán na nejbližší týdny:

Pondělí 23.7. - trénink 17:00 v Jaroměři
Čtvrtek 26.7. - trénink 17:00 v Černilově
Čtvrtek 2.8. - trénink 17:00 v Černilově - rušíme pro dovolenky
Středa 8.8. - přípravný zápas se Slávií/Malšovou Lhotou v Černilově od 17:30 (sraz 16:45)
Čtvrtek 9.8. - trénink 17:00 v Jaroměři - rušíme pro dovolenky

Podstatné - první mistrák by měl proběhnout v neděli 19.8. - potřebuju info, jestli všichni můžem.

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.