Stežerská liga 2.kolo

FK Černilov - FC HK dívky     14:2

(Beny 6x, Kryštof 2x, Adam 2x, Václav 2x, Maty, Dvořka)

Druhý zápas, druhá výhra !!! Dnes nás čekal zápas s hradeckými devčaty, která mohla být o rok starší než my. Výjimkou golmanky, která by mohla svoji výškou hrát spíše souteže žen, tak na nás nastoupila stejně velká devčata. Do zápasu jsme doslova vlétli a sázeli góla za gólem. Celý zápas byl zcela v naší režii a soupeř hrozil jen z rychlých brejků, ale ty stačila uhasit obrana nebo výborný výběh brankáře, který si dnes ukázal ve skvělé formě. V zápase jsme zkoušeli předvádět kombinační hru i taktiky, kteří si kluci během zápasu vymysleli sami. Kluci si zaslouží pochvala za přístup k zápasu i nasazení.

Tímto zápasem nám skončila podzimní část sezóny a uvidíme se opět na trávníku nebo teda spíše na umělé trávě 7. ledna, kde začneme opět naplno trénovat. S trenérem děkujeme jak klukům za vzorný přistup, tak hlavně rodičům, bez kterých by kluci neměli možnost tu s námi být. Ještě jednou moc děkujeme. Doufám, že se ve stejném počtu sejdeme i na jarní část sezóny, kde spolu všichni zabojujeme o přední příčky tabulky. První část sezóny hodnotíme velice kladně a věříme, že na jaře to bude ještě lepší!!!

Krásné prožití Vánočních svátků, užijte si zaslouženého odpočinku a klidně přes Vánoce sami doma potrénujte :D. Vaši trenéři :)