Stěžerská liga 4.kolo

FK Černilov - Police Želvy     4:9

(Václav, Kryštof, Kuba, Alda)

Začátek zápasu jsme chytli dobře, dvakrát jsme v zápase vedli a soupeř musel dotahovat. Hrál se velmi vyrovnaný zápas a po první půli jsme prohrávali o jediný gól. Zápas pro nás nebyl ztracený, ale druhou půli jsme nezačali, jak jsme chtěli. Soupeř nás začal tlačit a přehrávat. Do šancí jsme se moc nedostávali a v obraně hořeli, nebýt zakroků golmana, tak jsme ze hřiště odcházeli ještě z větším debaklem. Citelnou ztrátou v tomto zápase byla absence našeho nejlepšího střelce a tak to dnes i dopadlo. Vstřelili jsme pěkné branky, ale soupeř jich vstřelil víc. Dnes bohužel zasloužená prohra. Hlavu hore!!!

Příští týden v sobotu, znovu od 16 hodin nás čeká poslední zápas ve skupině proti Třebkám, kde se rozhodne o konečném pořadí ve skupině. Ještě není nic ztraceného!!!

Tréninky: pondělí, čtvrtek od 16:30 na umělce. Snad se už sejdeme ve velkém počtu!!!