ZÁPAS: Stěžery - FK Černilov 5:4 (5:2)

Rozhodčí: Frič, Pelikán Diváků : 15

Sestava: Kollátor - Pražienka, D.Ličman,Krupička,Hlaváč - Kundrt Dolejší, Daniš, Lamla(36 Daněk, 52.Panenka)- Šmied, Roubal

Branky: 4x Roubal

Zápas se posunul v čase i prostoru :-). Mělo se hrát dopoledne v deset a ve Stěžerách, ale organizačně to zaskřípalo na trase mezi Stěžery a svazem... Modří (soupeř) už v šesté minutě prolétli přes vytaženou obranu Černilova. O dvě minuty později Roubal vyrovnal, ale důraz a rychlost byla na kopačkách Stěžer, které tak školili naši obranu a mezi 11 a 18-tou minutou si vytvořili rychlým přechodem do útoku pomocí nakopnutých míčů dostatečný náskok. Ve 22.minutě Roubal po centru Kundrta snížil. Gól měl na hlavičce Dolejší po přímáku Daniše. Radoval se ale soupeř a to v 31.minutě. Za stavu 2:5 se šlo na přestávku. Po ní v šanci trefil těsně vedle Šmied. Stěžery nás zatlačili, ale obrana už se zaskočit nenechala a mohli jsme tak spoléhat na brejky zase my. A Roubal jeden přetavil v snižující branku. Šmied v šanci opět minul. Rubal trefil brankáře, ale pak ukázal (po nemoci) hlad po gólech a ve finále udělal kličku i brankáři. Do konce ale chybělo jen pár minut a přes snahu a tlak už vyrovnání nepřišlo.