Třebeš - Černilov 3:1

Sokol Třebeš - FK Černilov 3:1  (2:1)

13.kolo krajského přeboru - Neděle 24.října od 14:30 hodin * hřiště v hradecké Třebši

Branka:  2.min., 24.min a 74.min -  47 min Daněk

Sudí: Škoda  Karty: 1:2 Diváků: 130

Sestava: Novák Jak. - Schwarzer, Svatoň, Daněk, Benák (87.Petrikovič) - Etflaiš (77.Bešík), Franc,Václavíček (63.Matoušek) , Charous, Hartig (63.Šmied) -
Markovič

Hned v úvodu inkasovaná branka z rohu. V bojovnosti jsme se důrazným domácím snažili vyrovnat, ale souboje a odražené míče v první půli patřily Třebši a tak jsme se téměř nedostávali ani k vápnu soupeře. Z několika možností vytěžila Třebeš svůj druhý úspěch. Pohodlný náskok jsme jim zkomplikovali zlepšením v druhé půli a hlavně snížením po hlavičce Daňka, ale další úder - přes dvě příležitosti nepřišel. Na druhé straně zlikvidoval Novák dvě nebezpečné střely, ale na sólový únik už nestačil. Zápasu přihlížela solidní návštěva včetně třicítky z Černilova. Za zaznamenání stojí skutečnost, že za soupeře do druhé půle nastoupil náš mladý odchovanec Michal Palma.

Příští víkend jedeme do Rtyně, kde aktuálně hraje Červený Kostelec.