Triumf na halových okresních přeborech - SUPER VÝSLEDEK I PŘEDVEDENÉ VÝKONY

Do Předměřic jsem nás přihlásil až na poslední chvíli, když jsem zjistil, že se do soutěže mohou přihlásit i týmy hrající krajsou soutěž, za podmínky, že budou hrát s o rok mladšími hráči. Vzali jsme tedy 2004ky ochucené Paprikou a vyrazli.
Sestava: Vrabec - Voslař, Havelka, Bešík, Krejza - Petrikovič, Hovorka

Krajských týmu bylo nakonec přihlášeno povícero, jen ve skupině jsme narazili na 3.

Základní skupina:

Černilov - Třebechovice 0:0
Rozkoukáváme se, sžíváme se s povrchem, míčem, rozměry. Zkrátka zápas nic moc. Ale remíza s kvalitním soupeřem se počítala. Zápas jsme odbojovali a větší šance nebyla ani na jedné straně.

Černilov - FC HK dívky 6:1
(Bešík 3x; Voslař 1x; Petrikovič 1x; Krejza 1x)
Jsme ve své kůži. Kluci si zvykli a výbornými kombinacemi sympatická děvčata rozebírají.
Jasně nejlepší hráčkou soupeře byla Nikča Pražienková.

Černilov - Hoříněves 2:1
(Voslař 1x; Petrikovič 1x)
Herně náš nejslabší zápas. Tradiční derby se nám nevyvedlo. Šli jsme do zápasu jako favorit a víme, že musíme a že potřebujem nastřílet co nejvíce branek a podle toho to i vypadalo. Nervozita nám svazuje nohy, zmatkujeme, nedáme si kloudnou přihrávku. Dvě branky nějak uklohníme, ale nebyl to povedený zápas.

Černilov - Třebeš 3:1
(Krejza 1x; Petrikovič 1x; Bešík 1x)
Třebeš dojela s tím nejsilnějším, co v ročníku 2004 má a s čím hraje žákovskou divizi. Fotbalově vyspělí, sehraní, ale v dnešním zápase jsme je jednoznačně přehráli. Do zápasu jsme šli s tím, že potřebujem remízu. Ale kluci makali, výborně napadali rozehrávku a po první brance jim narostla křídla, přidali ještě 2 pěkné a diviznímu soupeři nedali šanci.

Finálová skupina:

Černilov - Stěžery 2:3
(Krejza 1x; Voslař 1x)
Zápas kde jsme jasně hernější. Vedeme, diktujeme tempo, máme hru pod kontrolou. Ale v tady si vybrali slabší chvilku Tobík s tuším Vondrisem a 3 kusy soupeři věnujeme na zlatém podnose. Pak neproměníme Krejzičem 2 nájezdy a fyzicky výrazně disponovanější soupeř slaví výhru.

Černilov - Nový HK 1:0
(Krejza 1x)
Matematika je jasná. Skupina se pěkně zamotala - výhra znamená první flek, plichta druhý, prohra bez medaile.
Kluci se po předchozí prohře oklepali a šli za vítězstvím hrozně zodpovědně. Podaří se nám Tomem dát pěknou branku a pak už se soustředíme na obranu. Škoda, že nedáme pojistku a nervujeme se do posledních vteřin. Ale jezdíme po zadku, vracíme se, zajišťujeme se a technického soupeře vůbec k ničemu nepustíme a můžeme zaslouženě slavit celkové vítěství.

Z 11-ti týmů jsme dosáhli parádního umístění. První místo je o to cenější, že se okresních přeborů zúčastnily převážně krajské týmy. Konkurence byla opravdu velká (Nový HK, Slavia HK, Roudnice, Stěžery, Třebeš dívky, Vysoká n. L., Třebeš, Hořiněves, Třebechovice, FC HK dívky a FK Černilov).

Pořadí finálové skupiny:
1. FK ČERNILOV  6 bodů
2. Nový HK           4 body
3. Třebeš              4 body
4. Stěžery             3 body

Pánové dnes to byla parádní jízda, velká gratulace!!! Perfektní týmový výkon, všichni makali na 120%, v útoku již tradičně dominoval neúnavný Krejzič, v obraně byl výborný Kubas, který k bezchybné obranné činnosti dnes přidal i hru dopředu korunovanou třemi fíky.

Naplánujem besídku s PIZZOU ;-)