A tým mužů z Hořic bez bodu po prohře 1:3 (pol. 1:1)

Utkání v Hořicích se nám příliš nepovedlo, ale bojujeme dál.

Nastoupili jsme v sestavě - Voltr (46. Kollátor) - Zumr, Hrubý Vojta, Kráčmer, Schwarzer - Ježek Pavel, Štěnička (19. Markovič), Charous, Hrubý Honza (67. Ježek Marek) - Matoušek (67. Hypš), Schod.

Už ve druhé minutě střílel těsně vedle branky Pavel Ježek, v 16. minutě se krásně z přímého volného kopu trefil Radek Schod. Po minutě domácí vyrovnali po nedorozumnění v naší obraně (domácí útočník vystihl malou domů).V 19. minutě jsme pro zdravotní problémy museli vystřídat Martina Štěničku. Hra se vyrovnala, domácí hráli velmi důrazně, my jsme vyráželi do rychlých brejků, při jednom z nich se ocitl sám před brankářem Tomáš Matoušek, ale přestřelil. Vzápětí měli dvě šance domácí, ale netrefili naši branku. Těsně před poločasem se zranil brankář Lukáš Voltr, který ještě dochytal poločas, do druhého ho ale musel vystřídat Vojta Kollátor (ročník 1997), který si odbyl svou premiéru v 1.A třídě. A nevedl si vůbec špatně.

Ve druhém poločase jsme vyráběli velké množství nevynucených chyb, kazili jsme přihrávky, domácí nás jednoznačně přehrávali a Vojta Kollátor chytil minimálně 5 vyložených šancí. Nevěděli jsme si rady především s domácím Pourem, který připravil druhý gól a třetí sám vstřelil.

Nic se neděje, ve středu zamakáme v poháru proti Slávii a v neděli proti Kunčicím.