A tým mužů z Roudnice se 2 body - 1:1 (penalty 3:4)

Sestava: Voltr - Zumr, Kráčmer, Štěnička, Schwarzer - Schod, Jeek Pavel, Charous, Hrubý Jan - Matoušek, Šmied (72. Benák)

Poločas 1:1

Branky: Matoušek 24., domácí  26. Krejcar

Do utkání jsme vstoupili aktivně, domácí jsme převyšovali kombinační hrou, nasazením, větším nasazením a neproměňováním brankových příležitostí. Skóre otevřel Tomáš Matoušek, který po nahrávce z pravé strany zblízka překonal domácího brankáře Máru Tomka. Hned po rozehrání jsme ale špatně pokryli domácího Kubu Krejcara, který po centru vyrovnal hlavou z hranice velkého vápna.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v hezké, kombinační hře, ale neproměňovali jsme naše šance - buď jsme mířili mimo branku a nebo šance chytil domácí brankář. Domácí hráči až v závěru zápasu vytvořili několik závarů v našem pokutovém území, ale naše obrana jim nedovolila vystřelit. Protože Petr Benák v 89. minutě neproměnil svůj samostatný nájezd, o dodatkovém bodu rozhodoval rozstřel ze značky pokutového kopu. Při rozstřelu se vyznamenal Mloky Voltr, který 2 penalty chytil, o našem vítězství rozhodl uzdravený Danek Zumr.

Děkujeme panu Zasadilovi za fotky a videa penaltového rozstřelu, které najdete na odkazu: http://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/31.10.2015_I.Atr._Roudnice-Cernilov_1-1_3-4/

POSLEDNÍ ZÁPAS SEHRAJE NÁŠ A TÝM NA DOMÁCÍM HŘIŠTI JIŽ V SOBOTU 7. 11. OD 11 HODIN S MUŽSTVEM FC NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ, OD 14 HODIN SEHRAJÍ SVŮJ ZÁPAS HRÁČI B TÝMU.