Uragán Béčka po přestávce

KDY: sobota 18.10. 2014 od 15:30 hod
hřiště v Jeníkovicích - 7.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: Sokol Jeníkovice - FK Černilov B  2:6 (1:1)

Branky:  19´1:0 *  28´Jelen 1:1 ** 48 Benák 1:2 * 52 Havlas 1:3 * 58 Bouchal 1:4 * 64 L.Voltr z pen. 1:5 *  79´ 2:5  * 83 Obzina 2:6

Rozhodčí:  Štancl    Karty: 1:2

Sestava: Voltr Lukáš - Šmied, Mich.Voltr, M.Ježek, Dolejší - Benák , Bouchal (72 Holeček), Matoušek, Obzina  - Jelen, Havlas

Těžký měkký nerovný terén a několik absencí nám komplikovalo situaci. Důraznější a aktivnější domácí si vytvořili nebezpečnější šance a ujali se i vedení, když naší obranou prokličkoval jejich nejlepší střelec. Vyrovnání zařídila zase naše útočná ikona -  Jelen, který pak ale nevyužil svou další šanci. Do kolen domácí srazil náš vstup do druhé půle. Přímý kop tečoval zády nabíhající Benák a brankář nestačil zareagovat. Rohový kop Bouchala na bližší tyči tečoval úspěšně Havlas. Hráli jsme najednou s chutí a domácí se složili. Po náhře ze strany prostřelil brankáře Bouchal.  Ruka ve vápně a penaltu si z brány doběhl proměnit L.Voltr. Kuriozitou je asi 20 odmávaných ofsajdů, především na naše útočníky. Jedna branka nám tak nebyla uznána. Domácí sice snížili, ale skóre uzavřel Obzina.