Úspěšný křest nových dresů Béčka : 1:0 nad Sendražicemi

KDY: neděle 28.9. 2014
hřiště v Černilově od 16:30 hodin   4.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: FK Černilov B- Sok. Sendražice  1:0 (0:0)

Branka:  60´ Bouchal 1:0

Rozhodčí:  Kincl    Karty: 2:2

Sestava: Voltr Lukáš - Mich.Voltr, Jos. Nápravník, Benák, Dolejší -  Jan Nápravník, Bouchal, Matoušek, Obzina (75 Šmied)- Jelen (82 Holeček), Havlas

Zápas byl vyrovnaný, šance si vytvářeli oba týmy. U domácích (v nových černo-žlutých dresech) to byl po centrech zprava dobíhající Jelen a pak i Nápravník. Na druhé straně musel zasahovat L.Voltr a následně po přímém kopu se do malého vápna prodral útočník Sendražic , ale trefil jen břevno. Po změně stran jsme byli víc nastěhovaní na polovině Sendražic, ale ty si paradoxně vytvořili největší šanci, kterou však vytáhl Voltr. Pak už ale utekl Obzina a jeho centr využil na zadní tyči Bouchal. Přímý kop Matouška skončil na tyči a Jelenův brejk šel mimo. Hlavička M.Voltra byla slabá... Závěr zápasu Sendražice vsadili všechno na útok, ale dva nejhoší závary v našem vápně pro nás dopadly dobře.