Úvod jara se povedl, muži vyhráli 1:0

FK Černilov - Slávia Hradec Králové 1:0 (0:0)

16.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 8.března od 14:30 hodin * náhradní tráva v Černilově

Branka: 72.min Šmied 1:0

Sudí: Filip ŽK: x *  100 diváků

Sestava: Šebesta - Daněk, V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Matoušek (90.Novák), Charous (20.Benák),Svatoň, Šmied - Vydarený, J.Hrubý (86.Hildebrand)

Na náhradním hřišti se hrál důrazný fotbal, plný soubojů. Už v úvodu měli hosté nebezpečný roh a pak přidali střelu těsně vedle a z dálky k tyči. Až ve dvacáté minutě vyrovnal bilanci šancí V.Hrubý střelou pod břevno, ze kterého byl rok a po něm se dostal k střele mimo hru. V 38.min Slávia hlavičkovala po rohu těsně vedle. Po změně stran přišel Šmiedův centr před bránu. 57.min přinesla šanci Slávie. Po hodině hry centroval Schwarzer , J.Hrubý sice poslal hlavou míč do sítě, ale byl mávaný ofsajd. V 71.min to z úhlu zkoušel Vydarený. Rozhodlo se o minutu později. Svatoň prošel, J.Hrubý před bránou přiklepl Vydareného, kterému pokus sice zblokoval obránce, ale odražený míč poslal do brány Šmied. Hosté otevřeli hru, v 78.min Šebesta vyrážel nebezpečný pokus v nastavené minutě zachránil zmatek v malém vápně.