ZÁPAS: FK Černilov- Lhota p.L. 6:2 (5:1)

Rozhodčí: Bačo Diváků : 25

Sestava: Kollátor - Lamla, Panenka, Jánský, Jan Žaba (31 Kundrt,44 Šmied) -Šmied (18 Jakub Žaba),Valach, Kadlec, Kundrt (12 Bednář) - Dědek, Flégl

Branky: 2x Flégl 1x Kundrt,Lamla, Šmied a Jan Žaba z penalty

Kluci o zápasových bodech rozhodli už v prvním poločase. Po třech minutách pronikl Kundrt a vystřelil přesně, na 2:0 dorazil do brány míč při své premiéře Flégl. Po rohu Dědka se na 3:0 trefil Šmied. Ve vápně byl po dvaceti minutách faulován Honza Žaba a penaltu proměnil. Lamla využil svou šanci ve 24. minutě a zvýšil na 5:0. Domácí prostřídali, Kollátor začal mít víc práce a když těsně před koncem vyrazil míč před sebe a hosté to potrestali, šlo se odpočívat za stavu 5:1. Po změně stran útočily oba týmy. Ve 37.min se hostující oranžoví prosadili znovu. Své šance nevyužil Dědek a Flégl, který si to vynahradil ve 42.minutě, když trefil centrovaný míč z voleje. Do šancí se dral Kadlec a opět Flégl, stav už se ale nezměnil.

O výkendu nás čeká

O výkendu nás čeká další mistrovský zápas FK Černilov - FC HK Žákyně.Podle zatím odehraných zápasů to vypadá že právě Žákyně budou ty pověstné štiky v rybníku!Bude to možná zásadní zápas podzimu,proto by bylo dobré zvládnout ho!Bude asi potřeba postavit ten nejsilnější možný kádr.Trénérům přeji správnou volbu a klukům zese podařený zápas......pokud předvedete to co proti Lipčanům nemám o výsledek obavu!!!......Hlavně udržte svého bojového ducha a nasazení.....poslední zápas......bylo potěšení sledovat!!!    F.

Podle toho co jsem si

Podle toho co jsem si přečetl a z doslechu se dozvěděl,to vypadá,že kluci zabrali a zápas se jim podařil.....PARÁDA.....SUPER!!!Bohužel jsem kvůli pracovní vytíženosti nemohl zápas sledovat osobně, proto nezbývá,než doufat,že forma vydrží i pro příští zápasy,které si určitě nenechám ujít.Podle toho kdo hrál to vypadá,že tréneři vsadili na zkušenosti ostřílených hráčů,kteří nasměřovali tzv.nováčky tím nejlepším směrem!!!!!Dobrá volba,jen tak dále trenéři!!!!!Prý moc dobře zahrál Martin Flégl - na jeho věk a výšku - paráda!!!Ostatní kluci asi také hráli dobře, proto jim touto cestou přeji mnoho dalších takto zdařilých zápasů.Trenérům rozvahu a trpělivost.  Děkuji. Fanda FK Černilov.

Dobrý zápas

Kluci, byl to dobrý zápas,všichni jste dle mého názoru podali 100%výkon.Hra obsahovala pěkné fotbalové momenty,nebyla to hra založená na náhodě a štěstí, zápas jste si poctivě odmakali a zaslouženě ho vyhráli! Gratuluji,jen tak dále!   Svoboda.