ZÁPAS: Sokol Dohalice - FK Černilov 3:3 (2:3)

Rozhodčí: Reisner Diváků : 20

Sestava: Hofman - Lamla, Dolejší,Krupička, Pražienka - Kundrt, Ličman, Daniš, Obzina (15 Panenka, 45 Obzina a 68 Šmied)- Šmied (53 Pekárek), Roubal

Branky: 2x Roubal 1x Daniš

Nová sezóna začala bodem z Dohalic. Roubalovy průniky od začátku motaly hlavu obraně, nesehrané s brankářem. Po sedmi minutách se prosadil Daniš, který využil rychle vhozeného autu a důsledně sledoval míč mířící do vápna. Ihned z rozehrávky ale domácí poslali míč dopředu a důrazem se prosadili. Ve 14 a v 18té minutě střílel po váhání obrany Roubal. Domácí snížili těsně před koncem, když naše obrana nedokázala odkopnout míč. Před tím trefili tyč. Krátce po zahájení druhé půle odcentroval Roubal před bránu na Šmieda, ten se sice zbavil obránce, ale zamířil vedle. Další brejk Roubala skončil taky mimo bránu a tak Dohalice definitivně kluky zatlačili a nebýt nepřesné a zbrklé koncovky, skončilo by to i jinak, než remízou 3:3. Tu zařídil domácí hráč po průniku asi patnáct minut před koncem.