V Hořicích prohra 1:3

Jiskra Hořice - FK Černilov 3:1  (0:0)

8.kolo (9 hrané) VOTROK krajského přeboru - Neděle 3.října od 15 hodin * hřiště Hořice

Branky:  49.min 1:0, 60.min 2:0, 65.min Šmied z pen 2:1, 80.min 3:1

Sudí: Beránek Karty: 1:1 (Schwarzer) * 45 diváků

Sestava: Šebesta - Benák (29.Vydarený), Urban, Svatoň, Charous - Šmied, Hušek (88.Novák), Schwarzer, Matoušek (84.Etflaiš), Daněk (84. Hartig) - J.Hrubý

V Hořicích provázelo zápas slunečné počasí, což pro nás ve druhé půli ukázalo jako nevýhoda. V první půli byly na obou stranách k vidění jen střelecké pokusy mimo, a na mokré straně hřiště občasné podklouznutí bránících hráčů, to ale nikdo nevyužil. Za nás to mimo bránu zkusil Matoušek, Hušek a hlavou Hrubý. Vstup do druhé půle se povedl domácím. V 47.min nás nejdřív varovali dlouhým nakopnutým míčem za obranu a o dvě minuty později už trestali a zakončovali do prázdné brány. O minutu později povzbuzené Hořice nastřelili tyč. My si zapsali jen Matouškův testovací padáček. Po hodině hry se soupeř prosadil přes náš střed a přesně vystřelil k tyči. Vyslali jsme další propagační střelu - tentokrát Huškem. V 65.min přišel střet Hrubého s obráncem, nařízenou penaltu proměnil Šmied. Zkusili jsme to ještě o tři minuty později, ale po Šmiedově centru Hrubého hlavička brankáře jen protáhla. Pak už hráli Hořice. Nebezpečný centr na zadní tyč, který byl opět varováním, protože z téměř totožné situace už domácí na zadní tyči hlavou uspěli a uzavřeli na konečných 3:1.