ZÁPAS: Sp.Kobylice - FK Černilov 3:2 (0:1)

Rozhodčí: Jirka Diváků : 15

Sestava: Obzina- Lamla (16 L.Ličman, opět Lamla a Kollátor), Hlaváč, Krupička, Pražienka- Kundrt, D.Ličman, Daniš, Panenka (36 Daněk) - Šmied, Roubal (47.Daněk)

Branky: 4.Šmied (1:0) a 38.Daněk (2:0)

Vložené kolo. Domácí sice začali aktivně, ale Černilov odpověděl brankou. Roubal z leva odcentroval a Šmied na zadní tyči poslal míč do sítě. Na dlouho to bylo všechno. Domácí úspěšněji bojovali o míč, Černilov měl nebezpečnější brejky. Až v závěru prověřil brankáře Daniš, na druhé straně domácí při své velké šanci netrefili branku. Už dvě minuty po změně stran přešel střídající Daněk přes o hlavu vyššího obránce a brankář jeho střelu k tyči nechytil. Černilov ožil, Roubal mířil nad, Ličman do obránce a Kundrt hlavou mimo. V 47.min Obzina sice zabránil domácím ve skórování, byl z toho ale roh, který si u tyče stojící L.Ličman srazil do vlastní brány. Od této chvíle se role začaly obracet a Černilov si už do konce zápasu nedokázal vytvořit žádnou větší šanci, Přicházel o míče a bojovnější domácí využili chyb v obraně. Ve 49.minutě nedorozumění obránců a 2:2 a o deset minut později prošel domácí hráč snadno středem obrany a poslal Kobylice do vedení, které už nepustili. Nedařilo se, hra byla nervózní