V Kuklenách vedl favorit už 2:0, v závěru bylo blízko k srovnání.

Olympia Hradec Král. - FK Černilov 2:1 (1:0)

4.kolo VOTROK krajského přeboru - Sobota 5.září od 17 hodin * tráva v Kuklenách

Branky: 7.Mates  ** 55.Plašil * 68. Vydarený 

Sudí: Matula ŽK: 1:0 * 150 diváků

Sestava: Šebesta - Benák (84.Novák), Urban, Svatoň, Daněk - Šmied, Charous, Hušek, Vydarený, Schwarzer - Matoušek (61.Hartig)
Před zápasem se přehnal nad Kuklenami slušný liják. Z Černilova přesto přijel "plný autobus" fanoušků. Hlavní tribuna byla vůbec slušně zaplněná diváky zvědavými nba souboj favorita postupu a aktuálního lídra. Domácí se uklidnili už po šesti minutách, kdy jsme jim nabídli stadartku a přímý kop byl zahrán náběhem a přesnou hlavičkou. Následně držela Olympia zápas pod kontrolou. My se dostali k první možnosti po čtvrthodině, Hušek vyslal střelu vedle. Na druhé straně zamířil v 27.min Plašil nad. O devět minut později napálil Šmied jen obránce, na druhé straně jsme museli řešit nepříjemný závar ve vlastním vápně. Do druhé půle jsme vstoupil aktivněji, ale radoval se opět soupeř, když se znovu prosadil ze standartky. Lobovanou hlavičku na zadní tyč vyslal exligový Plašil. Zvýšili jsme bojovnost a hned z toho byl Vydareného pokus mimo. Právě tento náš ofenzivní hráč v 68.minutě potrestal brankou zaváhání dalšího exligisty v domácím dresu, brankáře Lindra. 75.min přinesla hlavičku Charouse, které ale mířila mimo. O pět minut později Šmied tečoval centr, ale pokus skončil na tyči. Tutovku měl v 83.min Vydarený, který trefil jen nohy clonícího obránce a další odražený míč už neusměrnil. Domácí jsme tak donutili obávat se o ztrátu bodů až do konce. 

Sestřih ze zápasu zatím není možný udělat, protože na Olympii začali natáčet až po dvaceti minutách a i tak se zatím na TV COM záznam neobjevil. Což se jim stalo již podruhé v řadě.