V Kunčicích v hlavní roli penalty

SK Bystřian Kunčice - FK Černilov  1:1 (0:1) npk 4:5

20.kolo 1.A třídy - Sobota 8.4 od 16:30 hodin . hř Kunčice

Branky: 23min Šmied 0:1 *  55min 1:1

ŽK: 5:4 !

Sestava: Ruml -Zumr,Urban,Štěnička, Žaba - Mich.Šmied ,Charous,Schwarzer,Roubal (80 P.Ježek), J.Hrubý (65 Matoušek)-Markovič

Domácí
mají v I.A třídě doma velice dobré výsledky a v tabulce se pohybují se pod vedoucí trojící. Absentujícího V.Hrubého musel nahradil Charous a objevil se i Pavel Ježek. Zápas začal opatrně bez výrazné šance a udeřilo až v 23.minutě po trefě Šmieda, který si naběhl na Roubalův centr a z vápna levačkou trefil horní roh brány. Vzápětí měli tutovku domácí, ale Ruml nadvakrát bravurně vyrazil. Zakončení Hrubého zastavil praporek pomezního. Dvoubrankové vedení po faulu na Urbana ve vápně odmítl Markovič, který nařízenou penaltu poslal do rukou brankáře a následnou dorážku hlavičkoval nad. Druhý poločas měli mírnou převahu Kunčice a kombinací z ní vytěžili vyrovnávající branku. Nadechli se k tlaku, ale k dalšímu úspěšnému zakončení nedošlo. Pokusy šly mimo a s nebezpečnou střelou si Ruml poradil. Naopak Černilov si vybojoval sérii rohů. Nejnebezpečnější byly hlavičky Urbana z nichž jednu gólman vyrazil a druhá šla nad.
Velkou možnost měl i Šchwarzer, ale tu největší po faulu na Markoviče nedal Roubal, Černilov totiž opět dostal výhodu penalty, ale domácí brankář si s ní znovu poradil. Při závěrečném rozstřelu už tak úspěšný nebyl, nechytil žádnou (Markovič, Urban, Matoušek. Šmied a Schwarzer) naopak Ruml poslední pokus domácích vyrazil a tak si Černilov odváží „jen“ dva body. Zápasu přihlíželo několik věrných a hlavně hlasitých fanoušků, kteří za chladného počasí vyrazili z Černilova.

Jestli se všechno povede, bude zde později odkaz na video ze zápasu a fotky ze stránek soupeře.