V Lovčicích 2:3

13.06.2010 - 11:30

KDY: neděle 13.6 od 10ti hodin
Na hřišti v Lovčicích
ZÁPAS: Sokol Lovčice - FK Černilov 3:2 (2:1)
Rozhodčí: Tlustý
Diváků : 20
Sestava: Kollátor - Dolejší, Hlaváč,Krupička, Pražienka - Obzina, D.Ličman, Daniš, Kundrt - Šmied,Roubal (Střídali: Daněk, Lamla, Dědek)

Branky: 2x Daniš

Mělo jít a také šlo o vyrovnaný zápas ve kterém se šance střídaly na obou stranách i když byl často k vidění styl nakopávaných míčů a důrazných soubojů. Po čtvrthodině využil Daniš centru Roubala a nedorozumění domácího obránce a brankáře. Zakončení domácích šlo dvakrát hodně mimo. Až šest minut před koncem vyrazil Kollátor tvrdou střelu před sebe a dobíhající Lovčický útočník vyrovnal. A gólem do šatny po průniku jediného hráče přes tři obránce se domácí ujali vedení. Krátce po změně stran byl ve vápně sražený Roubal a Daniš penaltu proměnil. Opět se ale dostal ke slovu úspěšný průnik domácího chasníka a tentokrát zvolil zpětnou přihrávku na volného hráče. 3:2. Hra se přitvrzovala a Černilov se ani přes šance Daniše a Roubala v závěru k vyrovnání nedostal.