Jiskra Hořice - FK Černilov 2:2 (1:0) na pen 4:2

5.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 8. září od 17 hodin * tráva v Probluzi

Branky: 33min 1:0 * 69 min Roubal 1:1 * 71.Schwarzer 1:2 *  92.min z pen 2:2

Sudí: Vítek ŽK: 1:1 (Šebesta) 150 diváků (minimálně 30 z Černilova !)

Sestava: Šebesta - Schwarzer, Štěnička, V.Hrubý, Daněk -Šmied, Hušek, Svatoň (63. Urban), Matoušek, J.Hrubý - Roubal

Hořice ještě nemají hotovou rekonstrukci domácího trávníku a tak mají náhradní řešení v Probluzi, kde je hřiště menších rozměrů. 5.minuta Roubalova propagační střela. Hořice odpověděly pokusem nad. Následně už patřil zbytek poločasu jen "domácím". V 16min střelu z otočky vyrážel Šebesta na roh. Z něj nebezpečný centr. 33.min přímý kop skončil v síti 1:0. 37.min dlouhý míč za obranu jen s problémy odvracel Śebesta. 42.min další nebezpečný Hořický přímý kop. První půle se nepovedla, nepřihráli jsme si, jakoby nás zaskočily nezvyklé parametry hřiště. Druhá půle sice začala domácí velkou šancí, kterou na malém vápně hasil V.Hrubý ale pak domácí přestali hrát po první šanci pronikajícího Roubala (brankář vyrážel na roh) jsme zápas ovládali. v 63.min Šmiedův centr odvrácen na roh. Z něj J.Hrubý hlavou mimo. 67.min: důrazný J.Hrubý naběhl na dlouhý míč, ale v šanci přestřelil. 69.min další akce, Hušek se probil do vápna a předložil Roubalovi, který míč sice netrefil dobře, ale přesto ho za brankovou čáru dostal. 71.min: Náš tlak pokračoval. Rychlou akci mohl zakončit ve vápně Roubal, ale na míč si stoupl, obrana odvrátila jen k Schwarzerovi, jehož střeleký pokus tečoval obránce brankářovi do protipohybu... 2:1. Roubala byla najednou plná soupeřova polovina. V 78.min přestřelil, další brejk nedotáhl. Konečně se probudili i Hořice, ale taky mířili mimo bránu. 86.min: na Šmiedův centr Hrubý nedosáhl. V 90.minutě bylo ohlášeno dvouminutové nastavení, domácí si hektickým výkonem vytvořili rohy a tři gólové střely, které musel Śebesta likvidovat. V čase 92:05 ale podražení v našem vápně znamenalo penaltu a byli to domácí, kteří nakonec v zápase byli rádi za zisk. Ten navýšili v rozstřelu, které nám posledné dobou nejdou (nedal Hušek a Daněk, Štěnička a Šmied ano - ale soupeř uspěl ve všech čtyřech pokusech).