V Rychnově prohra

Rychnov nad Kněžnou - FK Černilov 2:1 (1:0)

8.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 29.září od 16:30 hodin * tráva v Rychnově

Branky:  26.min 1:0 * 51.min 2:0 * 65.min J.Hrubý 2:1

Sudí: Vítek ŽK: 1:2 (Hušek, Markovič) *  150 diváků

Sestava: Šebesta - Schwarzer (60.Roubal), V.Hrubý, Štěnička (88.Hildebrand), Daněk - Šmied, Svatoň,Charous, Hušek, J.Hrubý-Markovič

Stále bez Urbana a dnes i Matouška. Domácí se v soutěži postupně rozjeli a svoji favorizovanost potvrzovali i na hřišti i když jsme jim to ulehčili - v zápase jsme si vytvořili jen dvě větší šance. Tu první hned v 2.min po centru Šmieda ale J.Hrubý proti brankáři neuspěl. Od 10.min patřil zápas převážně domácím. Závar jsme vyřešili odkopem z brankové čáry, následně se musel vytáhnout Śebesta. V 19.min nebezpečná hlavička domácích nad. Pak se do šance dostával Markovič, ale brankář včas vyběhl. V 26.min přišel dlouhý míč před bránu a ve vzduchu se prosadili domácí. 1:0. Obrana domácích si pohlídala brejk Svatoně. Šebesta pak vyrážel Rychnovský střelecký pokus. Z následného rohu pokus nad. I v 39.min domácí nebezpečně stříleli. Po další minutě Markovičův pokus mimo a po další minutě střela domácích nad. Hlasitě povzbuzující fanoušci domácích byli spokojeni v 51.minutě,když po naší pravé straně prošel hráč a prostřelil Śebestu. Domácí se zatáhli a my se marně snažili neco vymyslet. Roubalův pokus šel mimo. Naší fanoušci se dočkali v 65.min, kdy po centru z leva nastavil před bránou hlavu J. Hrubý. Jenže náš tlak se nekonal, útoky jsme řešili nepřesně. Rychnovský přímý kop Šebesta vytáhl a pak ještě domácí nastřelili břevno. I když sudí (ten co v Probluzi naopak pro domácí Hořice nastavil tři minuty) utkání odpískal zápas dřív, dokonce před uplynutím zákl. hrací doby - asi by nám dnes nestačilo ani pěti minutové nastavení.